PZA
mecenat

Aktualności 2011

BOKAMI ZÁPADNÝCH TATIER

W dniach 1-3.IV odbyły się na Słowacji zawody: "BOKAMI ZÁPADNÝCH TATIER". Przez 3 dni zawodnicy pokonali 41,5 km trasy oraz 5300m przewyższenia. Agnieszka Solik w parze z Gosią Czeczott zajeły 2 miejsce.

czytaj dalej
W związku z brakiem śniegu Puchar Oppenheima jest przeniesiony do Kuźnic

W związku z brakiem śniegu Puchar Oppenheima jest przeniesiony do Kuźnic. Zawody zostanę w rejonie Hali Kondratowej trasa zostanie ustalona w przeddzień zawodów w zależności od warunków sniegowych. Termin zawodów pozostaje bez zmian.

Aktualna klasyfikacja po 8 edycji

Ponieważ Memoriał Siemaszki się nie odbył, nastęuje zmiana w regulaminie i w klasyfikacji generalnej będzie liczonych 6 najlepszych wyników...

Finał Turnieju IV Scianek i IX Mistrzostwa Śląska

UKS "Olimp" i Szkoła Wspinaczkowa "W Skale" zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych na zawody we wspinaczce sportowej 9.04.2011 godz. 9.30 w ZSP Gierałtowice ul. Powstańców 41

Memoriał Strzeleckiego

Memoriał Strzeleckiego wygrali Justyna Żyszkowska z Gosia Czeczot oraz Jacek Żebracki z Szymonem Zachwieja , a wsród amatorów tryumfowali Ola i Zosia Chruściel oraz Adam Gomola i Jarek Prokop. WIELKIE GRATULACJE

Lagorai Cima d'Asta 2011

Puchar i Mistrzostwa Włoch w teamach wygrali wśród mężczyzn Guido Giacomelli i Lorenzo Holzknecht, a pośród kobiet Francesca Martinelli i Roberta Pedranzini . Nasze zawodniczki Ania Figura i Julia Wajda zajęły 8 miejsce. Juniorki - Paulina Figura i Ania Tybor wywalczyły odpowiednio 2 i 4 lokatę - GRATULACJE!!!

Pierra Menta - zakończyły się najbardziej prestiżowe zawody świata!!!

Jedyny polski team - reprezentujacy barwy KS Kandahar: Agam Gomola i Marek Kilarski wywalczyli po 4 dnich zmagań 108 miejsce (na 180 zespołów które rozpoczeły rywalizację), Justyna Żyszkowska w parze z Janš Madajowa uplasowały się na 14 pozycji - sklasyfikowano 20 teamów kobiecych. Piotrek Musiałowski z Lorenzo Scandroglio niestety 3 dnia musieli się wycofać. WSZYSTKIM OGROMNIE GRATULUJEMY

Memoriał Siemaszki odwołany z powodu braku śniegu i opadów deszczu

Po pierwszym etapie Pierra Menta 2011 Adam Gomola z Markiem Kilarskim zajmują 131 lokatą na 180 zespołów, Piotrek Musiałowski z Lorenzo Scandroglio 160, a Justyna Żyszkowska z Janą Madajową 13 miejsce na 20 żeńskich team'ów. Trzymajcie kciuki za kolejne etapy!

Kolosy 2010 rozdane

Nasza klubowa koleżanka Ola Dzik otrzymała wyróżnienie za wejście na pięć siedmiotysięczników byłego Związku Radzieckiego, które skompletowała jako pierwsza Polka, uzyskując tytuł "Śnieżnej Pantery"

Puchar Polar Sportu wygrali Klaudia Tasz i Andrzej Bargiel

Zawody o Puchar Polar Sportu wygrali Klaudia Tasz i Andrzej Bargiel, w kategorii amatorów triumfowali nasi klubowicze: A.Solik i B.Golec. Nowe zdjęcia z Mistrzostw Świata, Tatrzańskich skiturów i Pucharu Polarsporu w Klubowej Galerii.

sponsorzy zawodów
Klub Skialpinistyczny Kandahar © 2001 - 2013 ul. Dąbrowskiego 69/1, 41-500 Chorzów tel (+32) 25 17 364, fax (+32) 25 30 531