Klub Skialpinistyczny Kandahar
PZA
mecenat

Aktualności 2010

Puchar Polski Amatorów, Puchar Czantorii i Puchar Pilska - informacje o startach...

W sekcjach: Puchar Polski Amatorów, Puchar Czantorii i Puchar Pilska pojawiły się informacje o wszsytkich startach, wraz z mapami i linkami do stron organizatorów.

czytaj dalej
Wywiady z naszą Śnieżną Panterą czyli Olą Dzik

W "Sekcji Wspinaczki Wysokogórskiej" można pobrać wywiady z naszą Śnieżną Panterą czyli Olą Dzik.

Ela Czech poraz czwarty w tym sezonie wygrała zawody...

W sobotę 06.11.2010 juniorka Ela Czech startowała w finale Pucharu Polski UKS w Strzegomiu i poraz czwarty w tym sezonie wygrała zawody w tym cyklu co w klasyfikacji całorocznej dało jej I miejsce. Jacek Czech Junior po kontuzji powoli wraca do startów i w sobotę na Pucharze Polski Seniorów w Bielsku - Białej był 9.

Aktualizacja regulaminu Pucharu Polski Amatorów

Zaktualizowana wersja regulaminu Pucharu Polski Amatorów do pobrania tutaj. Z kalendarza wypadł Puchar Javorovego - Czechy.

Memoriał Józefa Psotki

W memoriale Józefa Psotki rozgrywanym w rejonie trzech dolin na terenie Słowacji Jacek Żebracki zajął 1 miejsce, Ania Figura również 1-sze, a Julia Wajda 4-te.

Polacy najszybsi na Elbrusie!

Polscy wspinacze Ola Dzik i Andrzej Bargiel we wspaniałym stylu zwyciężyli, Andrzej poprawił rekord Denisa Urubko o pół godziny, więcej szczegółów tutaj.

POMOCY!!! Jeśli ktoś ma znajomych w Kazachstanie lub okolicach

POMOCY!!! Jeśli ktoś ma znajomych w Kazachstanie lub okolicach, albo cokolwiek słyszał co mogłoby pomóc w odnalezieniu zaginionych Polaków prosimy o kontakt. Wszystko co na razie wiadomo można znaleźć na blogu: www.lostinkazakhstan.blogspot.com.

Ola Dzik - Pierwsza Polka z tytułem Śnieżnej Pantery

Z zapartym tchem śledziliśmy relacje z wyprawy na Pik Pobiedy, w trakcie której zespół: Kuba Hornowski, Krzysztof Starek i nasza Ola znaleźli siew trudnej sytuacji. Na szczęście wszystko skończyło się dla polskiego zespołu pomyślnie.

Bieg na Magurkę

26 września odbędzie się bieg na Magurkę (7,3 km; 614 m w pionie), szczegóły i formularz zgłoszeń na www.igosport.pl, w zakładce Puchar IGOSPORT.

Marathon du Mont Blanc

27.06.2010 - odbył się Marathon du Mont Blanc. Nasz zawodnik Marek "Kiler" Kilarski ukończył go z wynikiem 5:32:28 i zajął 145 miejsce na ponad 1400 startujących.

sponsorzy zawodów
Klub Skialpinistyczny Kandahar © 2001 - 2013 ul. Dąbrowskiego 69/1, 41-500 Chorzów tel (+32) 25 17 364, fax (+32) 25 30 531